עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
יצירת קשר מהיר
שם:
 
טלפון:
 
מייל:
 
יועצי מס - נתנזון
מס הכנסה ומע"מ

עוסק מורשה

 

סוג העוסק הרווח ביותר הוא עוסק מורשה. הוא גובה מלקוחותיו 17% בנוסף לסכום העסקה או השירות, ומקזז מס ערך מוסף ששילם עבור הוצאותיו. הוא מתחשבן עם מע"מ פעם בחודש (אם מחזור עסקאותיו עולה על -.1,500,000 ₪ בשנה) או פעם בחודשיים. מספר העוסק הוא בד"כ מספר תעודת הזהות או מספר אחר אם מדובר בשותפות.

 

כאשר מקימים עסק, צריך בעל העסק העתידי להחליט אם יפעל כעוסק מורשה יחיד או כבעל חברה.

היתרונות לפעול כעוסק מורשה הם נוחות וקלות פתיחת העסק, סגירה מהירה וקלה אם חלילה יכשל, ניהול ספרים בד"כ בסיסי ( עפ"י גודל העסק ), עלות ניהול קטנה מעלות ניהול חברה, דו"ח שנתי פשוט יותר.

 

נראה כי הקמת תיק עוסק מורשה מתאימה עצמה לגידול ההדרגתי של העסק. מתחילים בתיק קטן, הנהלת חשבונות בסיסית עם עלויות נמוכות. עם גידול העסק תמיד אפשר להתאגד כחברה.

 

גם בתיק עוסק מורשה כמו גם בחברה בע"מ ניתן לנתח את התנהגות העסק, לקבל ייעוץ והכוונה וניתוח של ההכנסות, ההוצאות, רמות מלאי  וכד'.

 

לכן, אם בכוונתך לצמוח כלכלית בהדרגה, לעשות זאת באופן מבוקר ומושכל, לצמצם בעלויות התפעולעוסק מורשה – מומלץ לך.

 

עוסק מורשה - באזור הצפון, חיפה והקריות

 

אנו ממוקמים בקרית ביאליק ומספקים שרותי מס רחבים לבתי עסק באזור בצפון, חיפה והקריות.

נשמח לתת לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר, כמו כן את ההכוונות הנכונות בעקבות נסיון של מעל 50 שנה.