עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
יצירת קשר מהיר
שם:
 
טלפון:
 
מייל:
 
יועצי מס - נתנזון
נתנזון יועצי מס

תחומי עיסוק

תחומי העיסוק של המשרד מגוונים וקשורים במגוון הרחב של לקוחות המשרד ותחומי עיסוקם השונים. המשרד מטפל מקצועית בלקוחות ומייצגם בפני רשויות מס הכנסה, רשויות מס ערך מוסף, המוסד לבטוח לאומי. מערכות המחשב במשרד מקושרות למחשב רשויות המס והביטוח הלאומי ומאפשרות לשאוב ולהזין מידע הקשור ללקוחות המשרד, בזמן אמת. להלן תיאור תחומי העיסוק:

 

 

ייעוץ מס

מנהלי המשרד עוסקים בייעוץ בענייני מס וייצוג בפני רשויות המס, הבהרת החובות והזכויות, ניצול חוקי המס השונים ותכנון המס הלגיטימי. מנהלי המשרד עושים זאת במהלך השוטף של השנה במפגשים מקצועיים עם כל לקוח. מנהלי המשרד הינם יועצי מס מייצגים עפ'י חוק הסדרת העיסוק בייצוג על ידי יועצי מס התשס'ה - 2005.


ייעוץ כלכלי ותכנון אסטרטגי לעסקים

תכנון אסטרטגי הכולל קביעת יעדים עסקיים, בחירת דרכי פעולה מתוך מספר אלטרנטיבות, הקצאת משאבים עפ'י בחירת היעדים שנבחרו, הערכת התוצאות שהושגו והפקת לקחים.

 

תיאום והחזרי מס

המשרד עורך תיאומי מס להכנסות של שנת המס השוטפת בין מגוון של הכנסות הנישום ובקשות להחזרי מס לעובדים שכירים עבור שנים קודמות. הגשת הדו'ח מחויבת בתשלום קבוע מראש. החזרי המס מועברים ישירות לחשבון הבנק של הלקוח השכיר.

 

ייצוג בפני רשויות המס

מנהלי המשרד רשאים לייצג נישומים בפני רשויות מס הכנסה, רשויות מס ערך מוסף, המוסד לבטוח לאומי, להגיש דו'חות על ההכנסה העסקית והצהרות הון. להיות באי כוח הלקוח ולפעול בשמו בכל פעולה לפי החוק בקשר לכל אותן הפעולות שרשאי וחייב הלקוח לעשות לפי פקודת מס הכנסה, מס ערך מוסף, מס רכוש,והבטוח הלאומי. הרשאה זו ניתנת בכפוף לייפוי כוח עפ'י חוק יועץ המס, תקנות המוסד לבטוח לאומי, חוק ותקנות מע'מ.

 

הרצאות

הרצאות בנושאים :

  • כלכלה
  • מיסים
  • ניהול עסקים
  • כדאיות עסקית
  • הקמת וניהול עסקים

ההרצאות מלוות במצגות וניתנות לגופים עסקיים, ארגונים, מוסדות. בין הגופים אשר הרצנו בפניהם במסגרת קורסים ו/או הרצאות בודדות: מט'י חיפה, מט'י גליל מערבי, אגודת רופאי שיניים אלפא אומגה, לשכת עורכי דין - חיפה.

 

הנהלת חשבונות

המשרד עוסק בניהול חשבונות עסקיהם של לקוחות המשרד, בשיטה החד - צידית באמצעות תוכנת 'תקבולית' ובשיטה הכפולה באמצעות תוכנת 'חשבשבת'. ניהול החשבונות מותאם להיקף העסק המנוהל, לתחומי עיסוקו, למספר עובדיו. שיטת הניהול נקבעת גם באופן אשר ייתן לבעל העסק את הגילוי המלא והנאות על עסקיו.אנו מנפיקים ללקוח דו'חות עדכניים במהלך השנה לבחינת מצב העסק, ומיצוי המיטב תוך חסכון מס ושיפור ביצועי העסק.

 

הכנת משכורות

במשרד מחושבות משכורותיהם של העובדים המועסקים ע'י לקוחות המשרד. כן נותן המשרד שרותי עיבוד והכנת משכורות לגופים ומוסדות. המשכורות מחושבות באמצעות תוכנת 'מיכפל'. תפוקת המשרד הינה תלושי שכר עבודה, פקודות משכורת, דיווחים לקופות הגמל השונות, והכנת קובץ העברה למס'ב.

 

תכנון ומיסוי פרישה

אירוע המס הגדול ביותר של אדם הוא פרישתו מעבודה. תיקון 190, קיבוע זכויות, הציבו בפני הפורש אתגר של מיסוי נכון.
אנו מבצעים תכנון מיסוי פרישה המסייע בחסכון מס מותאם לכל אדם על פי נתוניו.