עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
יצירת קשר מהיר
שם:
 
טלפון:
 
מייל:
 
יועצי מס - נתנזון
הנהלת חשבונות

אנחנו מומחים בהנהלת חשבונות

 

כבעל עסק, יומך מלא וגדוש בניהול שוטף ותפעול תחום העיסוק העיקרי שלך, בשיווק פרסום וקידום הפעילות העסקית.

ב "נתנזון יועץ מס", נעניק לך שירותי הנהלת חשבונות ברמה גבוהה ומקצועית, כך שתוכל להמשיך ולהתרכז בדברים החשובים. ביעילות ובלב שקט ולדעת כל שניתן על העסק שלך בזמן אמת.

 


מהי הנהלת חשבונות ?

 

הנהלת חשבונות היא פעולה עסקית שוטפת, המתעדת את רישום הפעולות הפיננסיות, המתבצעות בעסק, על פי כללי חשבונאות נכונים ודרישות החוק, באופן המשקף את הפעילות העסקית שלך. התוצר המתקבל הוא דו"ח כספי המאפשר בחינת מצב העסק, ניתוח שלו, הפקת מסקנות עסקיות ממנו. הנהלת החשבונות גם בונה את הנתונים לדו"ח הכספי המוגש לרשויות המס.

את שירותי הנהלת החשבונות אנו מבצעים בתכנות פיננסיות מתקדמות, עפ"י היקף העסק ודרישות חוקי המס. עפ"י תחומי העיסוק השונים.


הנהלת חשבונות בקריות - "נתנזון יועצי מס"

 

משרדנו ממוקם במרכז קרית ביאליק מאז הקמתו. הוא ידוע ומוכר כמשרד מיומן, מקצועי, שעובדיו ומנהליו בעלי ניסיון רב ומסורת מקצועית.

אנו מקפידים על קריטריונים חשובים:

איכות המשאב האנושי – אנו מעסיקים צוות מיומן ומקצועי .
הצוות במשרד אדיב, קשוב ומעניק טיפול מקצועי ואישי מסור, באופן שוטף. כל העובדות הן מנהלות חשבונות מיומנות ובעלות ניסיון.

איכות טכנולוגית – אנו מקפידים הקפדה יתרה, על איכות התכנות החישוביות במשרד, ליצירת סביבה טכנולוגית תומכת, חכמה ומתוך תהליכי עבודה נכונים. מערכות המחשב שלנו מתקדמות, התכנות בהן אנו משתמשים הן המובילות בשוק. הכול כדי שנוכל לתת שירות אמין מקצועי ובזמן אמת.

אנו מומחים בשירותי הנהלת חשבונות לעצמאים, שותפויות וחברות, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים בכל תחומי העיסוק.

משרדנו ממוקם בקרית ביאליק ומספק שירותי הנהלת חשבונות לכל אזור הצפון, חיפה והקריות.