עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
יצירת קשר מהיר
שם:
 
טלפון:
 
מייל:
 
יועצי מס - נתנזון
נתנזון יועצי מס

אודות נתנזון יועצי מס

 

המשרד נתנזון - יועצי מס נוסד ע'י אליהו נתנזון בשנת 1964 והוא מהגדולים והמובילים בתחומי עיסוקו.

אליהו נתנזון ז"ל - ייסד את המשרד בשנת 1964. יועץ מס מייצג בעל ניסיון וותק מקצועי של כ - 50 שנה, היה סגן נשיא לשכת יועצי המס בישראל.

 

מנהל המשרד הוא: דני נתנזון

 

דני נתנזון

יועץ מס מייצג, מוסמך במנהל עסקים - M.B.A, בעל התמחות בביקורת מלכ'רים ועמותות, בוגר קורס לחוות דעת עדים מומחים. בוגר קורס לתכנון מיסוי פרישה.

  • ייצג במשך מספר שנים את לשכת יועצי המס בפני ועדת הכספים של הכנסת.

  • היה חבר הועדה המקצועית של הלשכה.

  • היה סגן נשיא לשכת יועצי המס בישראל.

  • מפרסם מאמרים מקצועיים בנושאי מיסים בדו - ירחון ' מיסים '. מהם שנכללו ואוזכרו בפסקי דין שנפסקו בבתי המשפט המחוזיים בתל - אביב, ירושלים, נצרת ובבג"צ, והפכו לבסיס להלכות בתחומי המס השונים.

נתנזון דני - יועץ מס

 

 

ייעוץ מס ותכנון אסטרטגי

כמשרד מוביל בתחום עיסוקו - ייעוץ מס ותכנון אסטרטגי עסקי, אנו מלווים את בעל העסק, תוך הורדה משמעותית של העומס הביורוקראטי והחיכוך שלו עם רשויות המס השונות.

 

 

מהי השיטה?

שיטת העבודה במשרדנו הינה שיטה מכוונת לקוח . בשיטת 'הלקוח במרכז ' אנו מלווים את הלקוח מקצועית בכל עת ונותנים לו כלים מקצועיים הנדרשים לעסקו. התמחותנו בייעוץ המס האופטימאלי ללקוח, יוצרת ללקוח הכנסה פנויה גבוהה יותר.

 

 

ייעוץ אסטרטגי לעסקים

התמחותנו בייעוץ אסטרטגי לעסקים, מאפשרת לנו לבחור ביחד עם הלקוח את האסטרטגיה העסקית המתאימה ביותר לתחום עיסוקו, לנתח עמו כלכלית ובזמן אמת את מגמות העסק, לאתר במועד המוקדם ביותר נקודות כשל, כדי למקסם את רווחיו.

 

 

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו נמנים בעלי מקצועות חופשיים, עורכי דין, רופאים, בעלי מלאכה, חברות קבלניות, מורים לנהיגה, נותני שירותים שונים, חברות היי - טק, חברות תעשייתיות, עובדים שכירים בכירים הנדרשים להגיש דו'ח שנתי.