עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
יצירת קשר מהיר
שם:
 
טלפון:
 
מייל:
 
יועצי מס - נתנזון
ייעוץ עסקי

תכנון אסטרטגי

 

מהו תכנון אסטרטגי ?
תכנון אסטרטגי הוא תהליך הכולל קביעת יעדים עסקיים, בחירת דרכי פעולה מתוך מספר אלטרנטיבות, הקצאת משאבים עפ'י בחירת היעדים שנבחרו, הערכת התוצאות שהושגו והפקת לקחים.

 

 

מדוע צריך תכנון אסטרטגי ?
בעולם העסקי בו רבות מההחלטות הן עניין של אינסטינקט או תחושת בטן של מנהל, תהליך של תכנון אסטרטגי דינאמי צריך להוות חלק מהדר ך בה החברה מקבלת החלטות. כהתנהגות מובנית בה כל אחד מגורמי החברה מבין את מעמדו, תפקידו, סמכויותיו, ותורם להצלחת העסק.

התכנון האסטרטגי משפר את התוצאות העסקיות ויכולת ההתמודדות של העסק בסביבה עסקית משתנה, תוך בנית מודל קבלת החלטות, מודל ביצוע ומודל ניתוח ביצועים, המותאמים לעסק הספציפי ולמטרות אשר הציב לעצמו. התכנון האסטרטגי ובנית המודל מאפשרים לעסק לבחון את עצמו בכל עת. ייעוץ אסטרטגי מהווה נדבך חשוב במהלך קבלת ההחלטות בעסקים. ככל שמנהלי העסק יפנימו את הליך התכנון כחלק ממהלך ענייניו השוטפים של העסק, כן ייטיבו את התוצאות העסקיות שישיגו, יקטינו את הסיכוי להפסד כלכלי כתוצאה מניתוח לא מלא, וימנעו מהחלטות שגויות. הליך התכנון האסטרטגי כחלק מדפוס התנהגות עסקי הינו הליך דינאמי.

 

 

שיטת העבודה וביצוע ?
אנו מנהלים פגישות עם מנהלי העסק במטרה לאסוף פרטים ונתונים עסקיים על פיהם ייערך הליך התכנון האסטרטגי, ומרכזים מתוך הדו'חות את הנתונים הכספיים והעסקיים האחרים של העסק. הכוונה היא לזהות נקודות כשל אפשריות וצווארי בקבוק. זהו הליך בחינת סיכונים פיננסיים אליהם עלול להיקלע העסק. הדגש הוא על ניתוח מובנה הנערך בשיתוף עם מנהלי העסק. ההליך מחדד את היעדים אליהם מכוון העסק, את פלחי השוק אליהם הוא פונה, ומנתח את הסביבה העסקית החיצונית והפנימית.

 

 

האני מאמין ?
האני מאמין שלנו הוא שגם מנהל המאמין שקבלת החלטות עסקיות, כלכליות, ארגוניות, היא עניין של אינסטינקט, יבין טוב יותר את מורכבות ההחלטות העסקיות שיקבל, אם יהפוך את הליך התכנון האסטרטגי המובנה לחלק מהליך שוטף וקבוע. אנו מציעים ליווי שוטף הכולל מענה בזמן אמת וסיוע בקבלת החלטות המותאמות ליעדים שהוצבו ולמציאות הדינאמית המשתנה.

 

 

תכנון אסטרטגי - חיפה, קריות וצפון הארץ

משרדנו ממוקם בקרית ביאליק ומספקים את השירות של תכנון אסטרגי לעסקים ללקוחות מאזור חיפה והקריות. נשמח לצרף גם אתכם לאלפי לקוחות מרוצים אשר נהנים מיחס, שירות אדיב ומקצועי ונסיוןמוכח של מעל ל- 50 שנה בתחומינו.